LetyShops – aplikacja zwracająca pieniądze za zakupy, z której korzysta już ponad 10 mln ludzi!

Cześć

Jeśli to czytasz to z pewnością zastanawiasz się jak wzbogaciłem się o kilka tys. zł w 2021 roku. Powiedzenie, że „wzbogaciłem się” może być troszeczkę mylące, bo tak naprawdę zaoszczędziłem te pieniądze dzięki aplikacji LetyShops, która pomaga mi po pierwsze kupować rzeczy taniej, a po drugie zwraca mi kilka procent od każdego zakupu w większości sklepów internetowych.

Od razu muszę zaznaczyć, że takich zwrotów jak ja mam nie powinniście oczekiwać. Jestem dość zamożnym właścicielem firmy i ojcem trójki dzieci. Więc moje przychody jak i wydatki są znacznie większe niż przeciętnego człowieka. Jeżeli jednak robicie regularnie zakupy w Internecie to możecie spodziewać się zwrotów w przedziale od kilkuset złotych do ok. 2 tys. zł każdego roku. Wszystko zależy od tego jak dużo i jak często kupujecie.

Żeby zobrazować działanie aplikacji LetyShops posłużę się przykładem moich ostatnich zakupów w sklepie ze zdrową żywnością. Wybrałem produkty za 203,25 zł, zamówiłem i opłaciłem je. Dzięki temu, że korzystałem z aplikacji na moje konto wróciło 4% od zapłaconej kwoty, czyli dokładnie 8,13 zł.

Dzięki aplikacji LetyShops otrzymałem 8,13 zł zwrotu za zamówienie w sklepie Cosdlazdrowia.pl

W tym momencie większości rozsądnych i potrafiących myśleć osobom zapala się czerwona lampka. Mają mi płacić za to, że zrobiłem zakupy? To musi być jakaś ściema! Albo co gorsza oszustwo!!! Sam tak pomyślałem, gdy znajomy polecał mi tą aplikację.

Skąd LetyShops ma pieniądze na zwrot za zakupy (tzw. cashback)?

Żeby wyjaśnić ten fenomen muszę wyjaśnić Ci czym jest program partnerski. W największym skrócie jest to system, który pozwala na otrzymywanie prowizji za polecanie usług i produktów. Działa to w taki sposób, że np. właściciel bloga o podróżowaniu pisze artykuł na temat sprzętu do nurkowania i poleca w nim butlę z tlenem. Informuje również o tym, że butlę kupił w sklepie internetowym i podaje link do produktu ze specjalnym kodem.

Dzięki temu od każdej osoby, która zamówi coś w tym sklepie po przejściu z tego wpisu twórca bloga otrzymuje procent od każdej transakcji. Na tej samej zasadzie LetyShops współpracuje z wieloma sklepami internetowymi. Zresztą jak możesz zaobserwować na poniższym screenie nie tylko sklepy współpracują z aplikacją. Zwroty możesz również otrzymać m. in. z Pyszne.pl, Booking.com, czy FlixBUS.

LetyShops oferuje zwroty prowizji z ponad 500 sklepów działających w Polsce

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w LetyShops to, za każdym razem gdy kupisz coś np. na Allegro, w Empiku albo MediaMarkt (bądź w jednym z wielu innych popularnych sklepów współpracujących z aplikacją) to na konto LetyShops trafia określona suma pieniędzy jako prowizja. Następnie LetyShops dzieli się tą kwotą ze swoimi użytkownikami i zwraca połowę otrzymanej kwoty na twoje konto.

Dzięki temu wszyscy są zadowoleni. Ty dostajesz zwrot prowizji, LetyShops dostaje swoją prowizję, a sklep internetowy cieszy się z tego, że dokonałeś zamówienia właśnie w ich serwisie.

Jak można dołączyć do do programu LetyShops?

Żeby dołączyć do programu LetyShops wystarczy, że klikniesz tutaj. Zostaniesz przeniesiony na ich stronę. Myślę, że z dołączeniem do serwisu nie będziesz miał żadnych problemów. Wystarczy, że wypełnisz formularz i będziesz postępował zgodnie z instrukcjami.

Rejestracja w LetyShops trwa dosłownie kilka minut i nie musisz przesyłać żadnych dokumentów

Następnie musisz przejść na stronę główną LetyShops i na samym dole znajdziesz linki do dodatków, które powinieneś zainstalować. Jeżeli korzystasz z komputera stacjonarnego lub laptopa to wybierz dodatek do przeglądarki Chrome, FireFox lub Opera. Jeżeli korzystasz z komórki albo z innego urządzenia mobilnego to wybierz dodatek dla Androida albo dla Apple.

Tak naprawdę to wszystko co musisz zrobić. Od teraz za każdym razem gdy odwiedzisz sklep internetowy zobaczysz taki obrazek:

Po kliknięciu w „Aktywuj cashback” otrzymasz prowizję za dokonane zakupy w sklepie Van Graaf

Wtedy wystarczy, że klikniesz w niebieski przycisk z napisem „Aktywuj cashback” i nastąpi przeładowanie strony. Dzięki temu po zrobieniu zamówienia otrzymasz na konto LetyShops wskazany procent od zamówienia. Wszystko dzieje się automatycznie, a na swojego maila dostaniesz potwierdzenie transakcji. Prowizja z niektórych sklepów (np. z Allegro) pojawi się dopiero po 2-3 dniach na koncie LetyShops, ale przy większości sklepów prowizja jest naliczana już po kilkunastu minutach od zamówienia.

Czy LetyShops to legalna firma?

Tak. LetyShops to legalnie działająca firma na rynku polskim i żeby z nią współpracować nie musisz posiadać działalności gospodarczej ani strony internetowej. Wystarczy, że się zarejestrujesz i jako osoba fizyczna możesz otrzymać zwrot prowizji na swoje konto bankowe. Nie musisz się bać tego, że aplikacja ma jakieś ukryte opłaty. Korzystanie z niej jest całkowicie darmowe.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że tak naprawdę jest to już duża międzynarodowa korporacja działająca na kilku kontynentach. Regularnie wypłaca prowizje już od wielu lat i osobiście nie słyszałem żeby ktoś miał kłopot z wypłatą swoich pieniędzy.

LetyShops działa w kilkudziesięciu krajach na kilku kontynentach

Jak można wypłacić pieniądze z LetyShops?

Wypłata zgromadzonych pieniędzy z LetyShops jest szybka i bezproblemowa. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Moje konto” → „Środki do wypłaty” i wybierzesz sposób wypłaty. Do wyboru masz konto w polskim banku lub konto PayPal.

Wypłatę możesz zlecić kiedy chcesz, a jeśli o mnie chodzi to zazwyczaj czekam 2 dni robocze na przelew.

W jaki sposób można oszczędzać i zarabiać z LetyShops?

Głównym sposobem na otrzymywanie pieniędzy z LetyShops jest po prostu robienie zakupów w wybranych sklepach internetowych. Sklepów, które współpracują z aplikacją jest już ponad 500 i regularnie dochodzą nowe. Jeżeli dany sklep nie współpracuje z aplikacją to otrzymasz komunikat podobny do:

Zalando to jeden z niewielu dużych sklepów niewspółpracujących z LetyShops

Dzięki temu będziecie mogli się przenieść do innego sklepu, w którym otrzymacie zwrot prowizji. Tak naprawdę takich dużych sklepów nie współpracujących z LetyShops jest niewiele. Z takich większych, które kojarzę to tylko Zalando i X-Kom nie współpracują.

Tego typu powiadomień jest więcej. Możecie np. otrzymać powiadomienie, że dany produkt możecie kupić taniej w innym sklepie albo, że są tańsze odpowiedniki. Dzięki temu kwota, którą oszczędzacie na zakupie się zwiększa.

Powiadomienia od LetyShops poinformują Cię o lepszych ofertach

Możliwości oszczędzania z LetyShops jest znacznie więcej. Możesz np. korzystać z kodów rabatowych na ich stronie lub dostawać powiadomienia o najlepszych promocjach. Korzystanie z samej aplikacji jest niezwykle proste i intuicyjne, więc nie powinniście mieć z tym żadnych problemów.

Czy LetyShops posiada jakieś wady?

Z racji tego, że LetyShops wypłaca pieniądze korzystanie z tej aplikacji ma kilka wad, o których więcej napiszę poniżej. Warto też zauważyć, że aplikacja musi weryfikować poszczególne zamówienia tak by ktoś nie zlecał fikcyjnych zamówień tylko po to by otrzymać prowizję. Tego typu działania są szybko wyłapywane, a tacy oszuści są banowani. Jeżeli jednak jesteś uczciwym użytkownikiem, który chce otrzymywać pieniądze za swoje zamówienia to nie musisz się niczego obawiać.

Pierwszą wadą jest to, że większość prowizji możemy wypłacić dopiero po co najmniej 30 dniach od zrobienia zamówienia. W niektórych sklepach ten okres może wynosić nawet 3 miesiące. Dzieje się tak z tego względu, że np. w Polsce można zwrócić produkt nawet po 30 dniach od dokonania zakupu. Do tego sklep musi najpierw przelać prowizję do LetyShops, a dopiero później pieniądze trafiają do nas. Niestety niektóre sklepy ociągają się z płatnościami i musimy poczekać trosze dłużej na pieniądze.

Drugą wadą jest wysokość prowizji. Szczególnie na Allegro i w sklepach z elektroniką. Niektóre prowizje, które wpływają na nasze konto mogą być naprawdę niskie. Za kupienie czegoś na Allegro za 30 zł możemy otrzymać np. ok. 40 groszy prowizji. Tego typu małe prowizje zdarzają się dosyć często, ale najważniejsze jest to, że zawsze dostajemy prowizję na swoje konto. Na szczęście większość prowizji to co najmniej kilka procent, więc zazwyczaj są to większe kwoty.

Czy warto korzystać z LetyShops?

Jeśli o mnie chodzi to jestem bardzo zadowolony z aplikacji LetyShops. Działa w tle i przypomina się tylko gdy chcę coś kupić. Dodatkowo też pozwala mi kupować rzeczy taniej i nawet jeżeli prowizje czasami są mniejsze to po ich zsumowaniu wychodzą całkiem spore kwoty.

Tak naprawdę nie generuje żadnych dodatkowych kosztów i pozwala zaoszczędzić część wydanych pieniędzy. Więc moim zdaniem każdy kto kupuje regularnie w sklepach internetowych powinien z niej korzystać.

Poniżej jeszcze przesyłam kilka opinii od użytkowników tej aplikacji: