Mariola: pochodzenie imienia, znaczenie, imieniny, znane osoby

Mariola obchodzi imieniny
25 marca
3 maja

Mariola to wspaniała osoba. Jest ciepła, miła oraz pogodna, sympatyczna. Uwielbia rodzinę, jest osobą ciepłą, miłą oraz pogodną. Ma wiele do zaoferowania każdej osobie. Imię wywodzi się od Marii. Mariola jest kobietą zorganizowaną, lubi porządek, jest samodzielna, nie prosi nikogo o pomoc. Jej cechami są upór, pracowitość, które prowadzą ją do sukcesów zawodowych. Sprawy rozpoczyna oraz zawsze doprowadza je do końca. Obowiązki są najważniejsze, a przyjemności są dla niej na drugim planie, są rodzajem nagrody w wolnym czasie oraz sprawą wartościową. Jest to kobieta piękna, dba o siebie, lubi modę, potrafi ubrać się ładnie, dopasować odpowiednie dodatki do każdego stroju. Poza tym jest mądra, wrażliwa oraz życzliwa. Jest to osoba spokojna, kłótliwość oraz zawistność są jej obce.

Rodzina i dobre relacje z rodzicami i dalszą rodziną są dla niej najważniejsze, stanowią priorytetem. Kocha bardzo mocno, przywiązuje się do ludzi oraz im ufa, nie zdradza, nie rozwodzi się, jest bardzo wierna w uczuciach oraz w związku. Mariola wszystkim się przejmuje, łatwo ją zranić, jest osobą delikatną, przyjazną oraz lubiącą innych ludzi. Jest bardzo optymistyczna, miła, przyjazna, ludzie ją kochają. jest numerologiczną trzydziestką trójką. Mariola to doskonała partnerka życiowa, pracownica, żona czy marka – rodzina jest dla niej zawsze priorytetem i jest gotowa wiele dla niej poświęcić. Pracuje bardzo mocno na trwały związek, jest czuła, miła, przyjazna. 

Mariolę kochają mężczyźni

Mariola przyciąga płeć przeciwną niczym magnes, działa na mężczyzn jak czarodziejka, a jej pogoda ducha jest bardzo ważna, ponieważ zjednuje jej przyjaciół. W łóżku ma temperament oraz sporą fantazję. Dobrze sprawdza się w pracach administracyjnych i biurowych, ponieważ ma zamiłowanie do porządku oraz ładu. Lubi pracować, jest solidna, rzetelna, pracowita. Doskonale radzi sobie w pracy, ponieważ łatwo nawiązuje relacje z ludźmi, jest ambitna i pracuje bardzo intensywnie. Imieniny Marioli są 25 marca oraz 3 maja, rzadko, ale za to nie ma problemu z wyborem odpowiedniego dnia do świętowania. Mariola to wspaniała kobieta, ambitna, lubiąca pracę oraz dbająca o karierę zawodową. Łatwo oraz szybko robi karierę zawodową. Nie ma zamiłowania do technologii, komputer obsługuje po pewnym czasie, jest to dla niej czarna magia, lecz dla kariery gotowa jest nawet poskromić komputer, laptopa czy tablet. Korzysta z książek, książki telefonicznej oraz kupuje tradycyjne gazety, co jest obecnie rzadkością. 

Patronkami imienia są

Patronkami tego imienia są Św. Maria, matka Jezusa, Św. Maria Magdalena, Św. Maria Egipcjanka, Św. Maria Crocifissa, Św. Maria Goretti, błogosławiona Maria Franciszka Siedliska, błogosławiona Maria Teresa Ledóchowska. Jej rośliną jest tarnina, a zwierzęciem jest pies. Szczęśliwa liczba Marioli to sześć, a szczęśliwy kamień to malachit, natomiast jej kolorem jest zielony we wszelkich jego odcieniach. Szczególnie dedykowana jest jej ciemna zieleń, głęboka i podkreślająca doskonale jej urodę. 

Znanych pań o imieniu Mariola nie brakuje 

Znane osoby o tym imieniu to Mariola Barszcz, polska siatkarka, Mariola Bojarska-Ferenc – polska gimnastyczka artystyczna, Mariola Jarocka, polska pisarka, Mariola Kaczorowska, aktorka teatralna, Mariola Karaś, polska lekkoatletka i sprinterka, Mariola Wojtowicz – polska siatkarka, Mariola Zenik – siatkarka, reprezentantka kraju. 

Imię Mariola nie należy do najbardziej popularnych, ale ma pewien urok oraz wdzięk, dodaje kobiecości. Warto dać je córce, na pewno spodoba się jej takie imię i będzie nosiła je z dumą.