prezent dla dziecka

5 oryginalnych prezentów dla dziecka. Numer 1 zapamięta na całe życie!

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż szczęście Twojego dziecka. Dlatego jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla dziecka z okazji urodzin czy świąt, podaruj mu coś niepowtarzalnego. Sprawdź nasze inspiracje i wybierz optymalny upominek.

Najlepszy podarunek to taki, który zapadnie obdarowanej osobie w pamięci na długo. Dlatego oryginalny prezent dla dziecka powinien być czymś wyjątkowym, co nie zdarza się każdego dnia. Może to być niesamowite doświadczenie lub rzecz, która będzie pamiątką na długo. Co kupić dziecku na prezent?

Lot w tunelu aerodynamicznym

Żaden przedmiot nie zapada w pamięci równie mocno co unikalne doświadczenie. Obrazy z takiego wyjątkowego wydarzenia zostają z nami na lata. Dlatego pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla dziecka jest voucher urodzinowy na lot w tunelu aerodynamicznym. Skąd taki pomysł?

Tunel aerodynamiczny może dostarczyć każdemu uczestnikowi niesamowitych wrażeń. Dzieciaki mogą spełnić swoje marzenia o locie w przestworzach, jednocześnie nie ryzykując uprawiania sportów ekstremalnych. Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w kontrolowanych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów. Voucher można wygodnie zamówić na stronie internetowej Flyspot w formie elektronicznej lub papierowej. Obdarowana osoba może wykorzystać go w jednej z czterech dogodnych lokalizacji na terenie całej Polski. Na miejscu doświadczy niesamowitych wrażeń, które z pewnością zapamięta na długo.

Wizyta w parku rozrywki

Pozostajemy w sferze niezapomnianych doznań i podpowiadamy, że oryginalnym prezentem dla dziecka może być wizyta w parku rozrywki. Dla wielu młodych osób nie jest atrakcja, z którą stykają się na co dzień, dlatego przejazd diabelskim młynem na pewno zapadnie obdarowanej osobie w pamięci. Taki wyjazd to również znakomita okazja do wspólnego spędzenia czasu, np. rodzinnej wycieczki, której zwieńczeniem będą odwiedziny parku rozrywki.

W zależności od zainteresowań dziecka, można dobrać miejsce docelowe pod względem tematycznym. Może park z dinozaurami albo w klimatach ulubionych bajek? Możliwości jest wiele zarówno na terenie Polski, jak i np. w sąsiednich Niemczech.

Oryginalny prezent związany z pasją dziecka

Im starsze dziecko, tym więcej aspektów codzienności go interesuje. To najlepszy okres do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Dlatego też, jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, wybierz coś, co wiąże się z hobby młodego solenizanta. Bez wątpienia ciekawym doświadczeniem może być kurs albo warsztaty, rozwijające zainteresowania dziecka.

Zwłaszcza w większych miastach bez trudu znajdziesz warsztaty kulinarne (często dla dzieci z dorosłymi), informatyczne czy sportowe. Taki voucher urodzinowy z pewnością byłby czymś wyjątkowym, a także wartym zapamiętania.

Weekend na łonie natury

Skoro już przy różnego rodzaju warsztatach jesteśmy, dla wielu młodych ludzi niemałym przeżyciem może być wyjazd z dala od domu, technologii i ulicznego gwaru. Różnego rodzaju aktywności dla dzieci związane z kontaktem z naturą stają się także w Polsce coraz popularniejsze.

Rodzaj weekendowego obozu czy warsztatów można dobrać precyzyjnie do wieku i zainteresowań dziecka. Dla młodszych organizowane są specjalne wydarzenia, w czasie których maluchy poznają świąt przyrody, odkrywają różnorodne rośliny i zwierzęta. Takie wydarzenie może wiązać się z wycieczką do lasu czy do gospodarstwa rolnego, co dla wielu dzieci jest zupełnie obcym doświadczeniem.

Z kolei starsze dzieci mogą zainteresować się warsztatami survivalowymi. Młodzież chętnie śledzi np. youtuberów, którzy relacjonują swoje przygody w lesie czy z dala od cywilizacji. Dlatego możliwość samodzielnego sprawdzenia swoich sił na łonie natury może być dla nich niezwykle ciekawa. Dodatkowo mogą wzbogacić się w cenną i praktyczną wiedzę.

Rozwijaj wyobraźnię z oryginalnymi prezentami

Zastanawiasz się, jaki prezent dla dziecka w wieku 3-5 lat wybrać? Teoretycznie nie jest to trudne zadanie. W sklepach znajdziesz setki produktów nawiązujących chociażby do najpopularniejszych bajek. Jednak kolejny gadżet sygnowany logiem znanych superbohaterów może być co najwyżej chwilową radością dla obdarowanego malucha.

Dlatego oprócz popularnego motywu warto skupić się na tym, co prezent wniesie do życia młodego człowieka. Może zamiast gotowej zabawki warto sprezentować dziecku kreatywny zestaw, który pobudzi jego wyobraźnię i poszerzy horyzonty? Warto poszukać podobnych upominków w sklepach z edukacyjnymi zabawkami i sprawdzić, co oprócz dobrej zabawy niesie ze sobą zakup akurat tego produktu. Kto wie, może taki niepozorny prezent będzie początkiem życiowej pasji albo przynajmniej ciekawego hobby.

Artykuł sponsorowany.