Kolorowanki kreskówki

Zobacz również inne nasze kolorowanki

Kreskówki dla każdego dziecka są doskonałą formą rozrywki i zabawy, podczas której razem z ulubionymi bohaterami przeżywają niezwykłe przygody. Kolorowanki z kreskówek z pewnością sprawią radość każdemu dziecku, które lubi animowane seriale i chętnie spędza czas z przyjaciółmi z bajek. Wybór wśród tylu ciekawych rozwiązań sprawi, że każdy maluch pokocha kolorowanki z kreskówki.

Kolorowanki z bajki

Kolorowanki dla dzieci do drukowania cieszą się ogromną popularnością z tego względu, że nie musimy kupować w sklepach kolorowanek, lecz zyskujemy możliwość wydruku wzorów zupełnie za darmo. Kolorowanki do drukowania darmowe zajmą dziecko na długi czas, a rodzic może przyłączyć się do wspólnej zabawy, także oddając się malowaniu. Kolorowanie pozwala dziecku rozwinąć swoje umiejętności, pobudzić kreatywność i motorykę. Stworzenie pięknych kolorów i malowanie postaci z bajek daje ogromną radość każdego dnia zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Kolorowanki kreskówki

Wybierając kolorowanki z kreskówek, warto zapytać dziecko, jakie postacie go interesują. Możliwości jest bardzo wiele, gdyż kolorowanki z kreskówek są różnorodne, Znajdziemy między innymi malowanki z bajek takich jak:

  • Psi Patriol,
  • Minionki,
  • kreskówki Disney’a,
  • Auto Zygzak McQueen i wiele innych.

Wydrukowane malowanki przedstawiać mogą ulubione księżniczki, zwierzątka z bajek, samochody, kwiatki, czy też samoloty. Z pewnością każdy maluch znajdzie coś dla siebie, a rodzic wydrukuje mu bez problemu unikalne wzory.

Kolorowanka Psi Patrol

Psi Patrol to bajka uwielbiana przez dzieci, opowiadająca o przygodach chłopca, który każdego dnia razem z psami ratuje świat. Każdy pies ma dane umiejętności, co pozwala pracować nad wieloma misjami i ratować ludzi. Postacie z bajki przedstawione na malowankach zachwycą malucha – bohaterami są tutaj Skye, Marshall, Rubble, Zuma, Chase, Rocky i Everest. Jeśli dziecko uwielbia tą kreskówkę, z pewnością pokocha także kolorowanki z ulubionymi bohaterami. Zagwarantują one zabawę zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Malowanki w kreskówek Disney’a

Każdy z nas zna bajki Disney’a, które zawojowały świat i cieszą się ogromną popularnością. Najbardziej znanymi postaciami są Myszka Miki, Goofy, Kaczor Donald, Królewna Śnieżka, Kopciuszek i wiele innych. Trend tego typu bajek przechodzi z pokolenia na pokolenie, gdyż już od dziesiątek lat są one znane na całym świecie. Dzieci za pomocą kolorowanek z postaciami z bajek Disney’a spędzą miło czas w trakcie ulubionej zabawy, kolorując niezwykłe postacie.

Kolorowanki drukuj dla każdego

Kolorowanki z kreskówek tak naprawdę są odpowiednie dla każdego, bez względu na wiek. Kultowe animacje pozostały w pamięci także osób dorosłych, które chętnie wrócą do czasów młodzieńczych i sięgną po relaksującą malowankę. Wspólne malowanie z dzieckiem da nam ogromną frajdę i radość, tym samym wywołując uśmiech na twarzy i pozwalając na wypoczynek. Połączenie relaksu z zabawą sprawia, że coraz chętniej także osoby dorosłe sięgają po kolorowanki.

Kolorowanki kreskówki Psi Patrol

Serial animowany Psi Patrol to propozycja przygotowana przez kanadyjski zespół projektowy. Pierwszy odcinek pojawił się w USA w sierpniu 2013 roku. Serial opowiada o przygodach chłopca o imieniu Ryder, który prowadzi zespół psów poszukiwawczych i ratowniczych, które nazywane są ogólnie Psim Patrolem. Każdy z nich ma konkretne umiejętności, które opierają się na ludzkich zawodach. Razem pracują nad różnymi misjami i w ten sposób chronią społeczność.

Postacie z bajki Psi Patrol – kolorowanki kreskówki

Cały zestaw bohaterów to: Rubble, Skye, Marshall, Chase, Zuma, Everest i Rocky. Chase to najsłodszy i najbardziej popularny pies w drużynie. Jeśli nie wiesz, którego wybrać to n a pewno Chase będzie takim bohaterem, który będzie się podobał. To pies policyjny, który lubi dbać o bezpieczeństwo miasta. Wypędza zło, jest jedną z najfajniejszych postaci obok niego oczywiście pojawia się również Ryder.

Zabawa i edukacja z Psim Patrolem — kolorowanki

Praktycznie wszystkie dzieci bardzo chętnie bawią się kolorami kreskówkami. Dlatego właśnie serial Psi Patrol odniósł wiele sukcesów,. Zdobył bardzo wiele różnych nagród między innymi za animację, muzykę czy inne aspekty, decydujące o jego popularności. Dzieci na całym świecie bardzo lubią tę bajkę. Tym samym z pewnością również będą chętnie sięgać po kolorowanki z tej właśnie serii. Od czasu pierwszych emisji nadal to bardzo popularny serial dla dzieci.

Psy patrol kolorowanki animowane będzie to więc świetny pomysł na prezent dla każdego fana tej kreskówki. To propozycja doskonała na ciekawą zabawę dla chłopców i dziewcząt.

Dzięki tej bajce i kolorowankom dziecko może dołączyć do drużyny Rydera oraz jego przyjaciół. W ten sposób będzie można również być częścią ochrony społeczności niewielkiego miasteczka. Kolorowanki kreskówki z bohaterskimi szczeniakami są oczywiście bardzo realistyczne. Różnorodność będzie zapewniać również to, że każde dziecko może w takiej kolorowance kreskówce szukać dla siebie ulubionego bohatera. Jeśli chcesz dziecku przyswoić takie wartości jak pomoc, ratunek to na pewno historia Psiego Patrolu będzie doskonałym wyborem. Jednocześnie będzie to również dobry sposób na to, by dziecko do tej bajki zachęcić.

Kolorowanki kreskówki Disney

Postacie Disney takie jak Myszka Miki, Kaczor Donald, Królewna Śnieżka czy Goofy i wiele innych cieszą się cały czas wielką popularnością ogólnoświatową. Z tymi postaciami Disneya dzieci są w stanie nawiązać poważną więź. Najmłodsi na całym świecie chętnie sięgają po filmy czy kreskówki od tego producenta. I daje się również zauważyć, żę ten trend potem przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Historia postaci i kolorowanek kreskówki Disney

Bez wątpienia postacie z tych bajek to prawdziwe dziedzictwo. Walter Elias Disney znany jaki Walt Disney był znanym amerykańskim animatorem. Sam założył Walt Disney Compay razem z bratem Royem O Disneyem. Była to wybitna postać jeśli chodzi o branżę animacyjną. Stał się on popularny dzięki temu, że miał ogromny wkład w przemysł rozrywkowy w XX wieku. Otrzymał cztery honorowe Oscary, miał także wiele nagród Emmy.

Kolorowanki Disney — dla dorosłych i dzieci

Postacie tworzone przez tego producenta to tak naprawdę trend wielopokoleniowy. Walt Disney nie tylko tworzył filmy animowane, stworzył również wiele innych filmów. Wywarły one wielki wpływ na widzów również tych dorosłych i tym samym można powiedzieć, że Disney jest nie tylko dla dzieci. Dorośli również chętnie wracają do tych animacji i postaci z dzieciństwa. Jednak to właśnie dla dzieci są te filmy przede wszystkim. W ten sposób dzieci mogą wiele się uczyć a dodatkowo chcą się również otaczać tymi postaciami. Aby dać im taką możliwość można podarować dziecku pudełko kolorowych kreskówkach kredek właśnie z kolorowankami Disney. Z pewnością dziecko będzie z takiej propozycji bardzo zadowolone.

Warto także pamiętać, że kolorowanki kreskówki mogą także poprawiać umiejętności artystyczne dziecka. Mały artysta może dzięki nim ćwiczyć swoje umiejętności. Ukończone kolorowanki można zmienić np. w kolorowe plakaty, które znajdą się w pokoju dziecka. Niezależnie więc od wieku warto sięgnąć po kolorowe kredki, wydrukować piękne kolorowanki Disney i przeżyć z dzieckiem przygodę malowania ulubionej postaci. W internecie znajdziemy na pewno całą masę szablonów z tymi bohaterami, które będzie można pomalować. A to jak będą ozdobione zależy wyłącznie od pomysłu dziecka.

Kolorowanki — Minionki

Czy Minionki to jeden z ulubionych filmów Twojego dziecka? Może ciągle nalega ono na zakup wszystkich przedmiotów z tym motywem? Jeśli tak jest to na pewno ten wpis wzbudzi wasze zainteresowanie.

Kolorowanki z Minionkami — historia filmu

Kto z dzieciaków nie lubi tych stworzeń prezentowanych nam jaki Minionki. Film został wydany w 2015 roku i od początku budzi bardzo duże zainteresowanie. Minionki to żółte, małe stworzenia, mają jedno albo dwa oka. Są mały, stworkami. Służą one najbardziej złowrogim osobom w historii. Jeśli jednak nie mają swoich mistrzów to zaczynają popadać w depresję. Jeden z Minionków Kevin ma jednak plan. W towarzystwie kumpli Stuarda i Boba wyruszają na poszukiwanie nowego złego szefa. Wszystko po to, by właśnie jego przyjaciele mieli za kim podążać.

Minionków jest wiele, może się na pozór wydawać, że wyglądają one bardzo podobnie. Jednak po ich pokazaniu okazuje się, że każdy ma inne, unikalne cechy. Zarówno takie, które są związane z wyglądem jak i z osobowością. Stuard to stworek z jednym okiem, który ma zaczesane włoski. Carl również jest jednooki. Bob jest niski, pulchny i łysy. Kevin nieco wyższy, ale wygląda podobnie jak Tim z dwoma oczami i włosami. Tak naprawdę każdy jest więc wyjątkowy. Popularność żółtych stworków przerosła tak naprawdę popularność Gru i jego uroczych dzieciaków.

Jak pokolorować kolorowanki kreskówki z Minionkami?

Jeśli dziecko ten film lubi to z pewnością polubi również kolorowanki z Minionkami. Można sprawdzić, że kolorowanie Minionków będzie połączeniem zabawy i edukacji. W czasie kolorowania opowiadamy dziecku pouczające historie z filmu. Można opisywać także cechy osobowości poszczególnych stworków. Minionki na filmach mają żółte ciało i niebieskie ubranka. Dlatego najprawdopodobniej dzieci będą chciały na kolorowankach kreskówkach wykorzystywać właśnie te kolory. Jednak pozwól dziecku używać różnych kolorów. Chodzi o to, by w ten sposób dbać o kreatywność i wyobraźnie. Już teraz zacznij wesoło kolorować.