LEGO® NINJAGO®

Ocal smoki wraz z serią LEGO® NINJAGO®!

Zestawy wchodzące w skład serii LEGO® NINJAGO® wzbudzają mnóstwo emocji, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Nie ma się temu co dziwić, ponieważ są naprawdę dopracowane i to w najdrobniejszych szczegółach. Wyjątkowe zestawy mogą stanowić doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza dla osób, które mają słabość do ich kolekcjonowania.

Tytan mech Jaya zachwyci małego wojownika

Tytan mech Jaya z serii LEGO NINJAGO ma szansę przypaść do gustu przede wszystkim fanom dynamicznych modeli. Jego złożenia mogą podjąć się już dziewięciolatki. Jeśli chodzi o dokładną liczbę elementów, wynosi ona 794. Nietrudno zatem zgadnąć, że skonstruowanie Tytana będzie wymagało od pociechy dużego zaangażowania. Efekt na pewno przejdzie jednak najśmielsze oczekiwania. Dzieci będą miały szansę nie tylko poruszać ruchomymi kończynami mecha, ale również załadować kusze. W skład zestawu wchodzą oczywiście unikalne minifigurki, dzięki którym pociecha będzie mogła rozegrać wiele zaciekłych bitew. Model został wyposażony w katany, jak również w smocze ostrze oraz w miotacze. Po złożeniu, wysokość Tytana będzie wynosiła 28 centymetrów.

Wyjątkowy zestaw Smok żywiołu kontra mech cesarzowej

Jeżeli dziecko kocha kolekcjonować LEGO NINJAGO zestawy, w jego pokoju nie może zabraknąć wyjątkowego Smoka żywiołu! Smok żywiołu kontra mech cesarzowej jest dedykowany pociechom, które ukończyły już dziewiąty rok swojego życia. Jeśli chodzi o liczbę elementów, wynosi ona 1038. Wydaje się zatem, że skonstruowanie zestawu może zająć sporo czasu. Bardzo prawdopodobne jest jednak to, że dziecko nawet nie zauważy jego upływu, bo budowanie z klocków stanowi przecież świetną zabawę! Pomaga również w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej małego człowieka, z czego bez wątpienia ucieszą się jego rodzice. W zależności od swoich upodobań, dziecko będzie miało możliwość wyposażenia swojego smoka w miotacze klocków. Sześć minifigurek, wśród których znajdują się między innymi Jay i Zane sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej ekscytująca i urozmaicona.

Piękna Wyścigówka EVO Jaya i Nyi

Wyścigówka EVO Jaya i Nyi to kolejna propozycja zestawu z serii LEGO NINJAGO. Zachwyci się nią nie tylko fan ninja, ale również i motoryzacji. Przepiękny zestaw złożony jest dokładnie z 563 elementów, które po złożeniu doskonale do siebie pasują. Modelem wyścigówki mogą bawić się dzieci od siódmego roku życia oraz oczywiście dorośli, jeśli tylko mają na to ochotę. Zestaw daje możliwość odtworzenia wielu scen, jak chociażby scena ataku helikopterowego. Dołączono do niego aż cztery minifigurki, które zostały wyposażone w przydatne akcesoria.

Zachwycający Lodowy smok Zane’a

Ćwiczenie zdolności manualnych oraz rozwijanie wyobraźni będzie możliwe także dzięki zestawowi Lodowy smok Zane’a. To przykład zestawu LEGO NINJAGO, który przeznaczony jest dla dzieci od dziesiątego roku życia. Z uwagi na to, że składa się z 973 elementów, jego skonstruowanie będzie wspaniałym wyzwaniem. Zestaw można przebudowywać, co stanowi jego kolejną zaletę. Dzięki temu nie sposób się bowiem znudzić. Do zestawu dołączonych zostało aż pięć pięknych figurek, w tym wojownik-szkielet oraz król-szkielet. Lodowy smok Zane’a umożliwia pociesze toczenie odwiecznej walki dobra ze złem. Może także stanowić niebanalną dekorację pokoju pociechy, która na pewno z dumą będzie prezentowała model swoim kolegom i koleżankom.

Świątynia smoczej energii

Zestaw LEGO NINJAGO Świątynia smoczej energii to klocki, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło odegrać ekscytujące sceny prosto z serialu NINJAGO Dragons Rising. W świątyni pełnej ukrytych pułapek, pociecha będzie musiała wypełnić misję, polegającą na ich unikaniu! W zestawie znajduje się 6 minifigurek przedstawiających postacie z serialu, dzięki którym dziecko będzie mogło odegrać sceny bitew. Dodatkowo, w świątyni znajduje się rdzeń smoczej energii.

Artykuł promocyjny.