Lego Friends

Lego Friends – imiona wszystkich bohaterów z bajki

Lego Friends jest bardzo popularną bajką, która zawładnęła sercami dzieci na całym świecie. Pojawiło się wiele książek i gadżetów, na których pojawiają się wszystkie postaci Lego Friends. Jest to historia pięciu przyjaciółek, dla których przyjaźń i wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważne. Wszystkie dziewczynki różnią się od siebie, nie tylko wyglądem, ale również charakterem. Okazuje się jednak, że nie wszyscy pamiętamy imiona Lego Friends.

Lego Friends – o czym jest ta bajka?

Każda dziewczynka zna bohaterki Lego Friends i szczerze je kocha. Fabuła bajki toczy się w małym miasteczku o nazwie Heartlake, które znajduje się wokół jeziorka w kształcie serduszka. Stąd zapewne nazwa miasta. Dziewczynki, główne bohaterki przede wszystkim tworzą Klub Lego Friends, który jest dla nich bardzo ważny. Spędzają w nim razem czas i dużo rozmawiają na różne tematy.

Poznaj imiona bohaterów Lego Friends

Olivia

Jest dziewczynką, która na początku serii nie miała przyjaciół, a znalezienie ich zajęło jej dużo czasu.

Wygląd: to dziewczynka o brązowych włosach i oczach, zawsze ubrana w różową bluzkę z obrazkiem serca, filetową spódnicę i różową opaskę.

Osobowość: mimo że znalazła przyjaciółki, to nadal jest typem samotniczki, która lubi spędzać samotnie czas w swoim domku na drzewie. Jest bardzo opiekuńcza również dla zwierząt. Dużo czyta, uczy się uchodzi więc za kujonkę, może wydawać się najbardziej inteligentna ze wszystkich dziewczynek. Jest także zakochana, wybrankiem jej serca jest Jacob.

Mia

Mia to dziewczynka, dla której zwierzęta są bardzo ważne.

Wygląd: dziewczynka, ma czerwone włosy, żółte oczy, a na jej buzi znajdują się piegi. Ubiera się w zieloną bluzkę z obrazkiem śladów psa oraz motyli. Na jej zielonych spodniach również pojawiają się motylki, co oznacza, że kocha zwierzęta.

Osobowość: dziewczynki nazywają ją żeńskim Dr. Dolittle, ponieważ nie tylko spędza dużo czasu ze zwierzętami, ale również charytatywnie pomaga w miasteczkowej przychodni, w których są leczone. Potrafi również nawiązać z nimi silną więź. Oprócz tego zajęcia, lubi się bawić i wykonywać różne sztuczki, którymi się chwali.

Emma

Nazwy Lego Friends są poste w wymówieniu i zapamiętaniu, Emma jest jedną z nich.

Wygląd: Emma ma ciemne włosy. Zawsze nosi koszulkę, na której znajduje się obrazek kwiatków i perełek. Jej spódniczka i buty mają kolor fioletowy.

Osobowość: dziewczynka jest zawsze dobrze ubrana, interesuje się modą i projektowaniem, co jest jednoznaczne z jej wyglądem, do którego przykłada dużą uwagę. Poza tym są rzeczy, których nie lubi lub się boi, jak zwierzęta w postaci wiewiórek. Nie przykłada też zbyt dużej uwagi do otaczającego ją świata.

Andrea

Andrea jest świetną organizatorką, co udowadnia, gdy tylko nadarzy się okazja.

Wygląd: Andrea to mulatka, ponieważ posiada ciemniejszą karnację niż jej przyjaciółki. Poza tym ma ciemne i kręcone włosy, które spina spinką z obrazkiem nutki, co oznacza, że kocha muzykę. Nosi żółtą bluzkę, na której również znajdują się nuty, a dodatkowo bąbelki. Jej buty mają kolor różowy, a spódniczka błękitny.

Osobowość: dziewczynka uwielbia muzykę, dlatego w kawiarni, w której pracuje, daje własne koncerty. Kocha zarówno śpiew, instrumenty, jak i taniec. Muzyka jest jej całym życiem w wolnej chwili spotyka się z przyjaciółkami w Klubie Lego Friends, by zjeść coś słodkiego i poplotkować.

Stephanie

Stephanie, jest jedyną z paczki przyjaciółek dziewczynką o blond włosach.

Wygląd: oprócz jasnych włosów ma też niebieskie oczy, co sprawia, że jest naprawdę piękna. Jest typem gwiazdy, dlatego ma na sobie białą bluzkę z obrazkiem gwiazdy i pozostałe elementy garderoby w tym samym kolorze.

Osobowość: Stephanie jako prawdziwa gwiazda lubi być w centrum zainteresowania. Lubi spędzać czas z przyjaciółkami i organizować dla nich imprezy, na które je zaprasza. Co ciekawe, piecze też bardzo smaczne babeczki.

Pozostali bohaterowie Lego Friends i ich imiona

Bajka Lego Friends to historia pięciu przyjaciółek, dla których przyjaźń jest najważniejsza. Należy również wiedzieć, że bez pozostałych bohaterów nie byłaby ona taka sama. Poznajmy ich!

Livi, Joanna, Martin, Henry, Naomi, Alicia, Joy, Franco, Snivel, Boutaire, Burmistrz, Ciocia Sophie, Tanya i Matthew.

Dzieci kochają wszystkich bohaterów bajki Lego Friends. Zapewne wpływa na to nie tylko energiczność dziewczynek, wesołość, ale również kolorowe stroje i włosy. Mimo że każda z nich różni się od siebie, to ufają sobie bezgranicznie, co wiemy, patrząc, jak rozmawiają ze sobą o wszystkim. Bajka ma także przekaz, który dotyczy prawdziwej więzi i przyjaźni.