dziendziecka-klockilegoidealnedlafanowfilmustraznicygalaktyki

Dzień Dziecka – klocki LEGO® idealne dla fanów filmu „Strażnicy Galaktyki”

Nadchodzący Dzień Dziecka to wspaniała okazja do tego, by podarować dziecku niezwykły prezent. Jeśli więc takiego szukasz, koniecznie sprawdź klocki LEGO® z serii Strażnicy Galaktyki. Ta legendarna już kolekcja dostarczy masy radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. A przy okazji również pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka. Nie zwlekaj i dowiedz się więcej!

Klocki LEGO® Marvel – nie tylko dla fanów Strażników Galaktyki!

„Strażnicy Galaktyki” to jedna z najnowszych produkcji Marvel Studios. Jest to saga opowiadająca o losach Peter’a Quill’a, który wraz ze swoimi przyjaciółmi – Grootem, Gamorą, Rocketem i Draxem próbuje ocalić galaktykę przed złowieszczym Ronanem. Cała saga wciąga nie tylko dzieci, ale i dorosłych, a premiera jej najnowszej, trzeciej już części odbędzie się 5 maja 2023. Tymczasem w kolekcji LEGO® Marvel pojawiły się nowe figurki. Jakie zatem zestawy LEGO® Strażnicy Galaktyki powinny Cię zainteresować najbardziej? Poniżej przedstawiamy najgorętsze propozycje, jakie pojawiły się już w sprzedaży!

1. Nowy statek Strażników

Na samym początku naszego zestawienia pojawił się zestaw LEGO® Marvel Nowy statek Strażników. Pojazd z filmu „Strażnicy Galaktyki Vol.3” Marvel Studios to prawdziwa gratka dla miłośników wieloelementowych zestawów, które po złożeniu stają się imponującym statkiem kosmicznym. Cały model ma aż 31 cm wysokości, na 21 cm długości i 26 cm szerokości!

Wehikuł zachwyca ilością detali, a do zestawu zostały dołączone także aż 5 mini figurek – w tym: Star-Lord, Mantis, Drax, Nebula i Adam Warlock, który jest nową postacią. Nie wspominając o tym, że pojazd kosmiczny zawiera aż 3 statki w jednym! Natomiast w głównym pojeździe umieszczono otwierany kokpit, gdzie znajduje się miejsce dla trzech figurek. Co więcej, wewnątrz pojazdu umieszczono także ukryty magazyn z bronią oraz dodatkową komorę na 1 postać. Ten wszechstronny zestaw z pewnością nie wyląduje w przysłowiowym kącie. Zabawę urozmaica możliwość składania go poprzez aplikację LEGO® Builder.

2. Kwatera Strażników Galaktyki

Kolejna propozycja to zestaw LEGO® Marvel Kwatera Strażników Galaktyki, który jest dedykowany dzieciom od 7 roku życia. Kwatera wygląda identycznie jak w filmie! W jej środku znalazły się bowiem wszystkie niezbędne gadżety i narzędzia w postaci młotka, klucza, czy siekiery. Zestaw zawiera 2 minifigurki, a w tym postać Groota i Star-Lorda. Ciekawa alternatywa oraz uzupełnienie pozostałych zestawów z kolekcji LEGO® Strażnicy Galaktyki.

Na uwagę zasługuje także wykonanie kwatery. Ten wielofunkcyjny budynek ma poręczne rozmiary (6x13x5 cm), a jego regulowane zawiasy sprawiają, że kwaterą można obracać! W połączeniu z bogatym wyposażeniem, zestaw nie tylko dostarczy dzieciom wiele zabawy, ale i rozwinie ich kreatywność. Obecność wielu narzędzi rozwija wyobraźnię dzieci.

3. Statek kosmiczny małego Rocketa

Zestaw LEGO® Marvel Statek kosmiczny małego Rocketa to propozycja dla każdego fana pojazdów kosmicznych. Zestaw jest wierną repliką statku kosmicznego, który można było obejrzeć w produkcji Marvela „Strażnicy Galaktyki Vol. 3”. Pojazd ten należy bowiem do małego Rocketa, który właśnie nim próbuje zbiec przed swoimi stwórcami. Przeznaczony do zabawy dla dzieci od 8 lat, zawiera aż 2 minifigurki! W zestawie poza figurką małego Rocketa znalazła się także jego dorosła wersja.

Firma LEGO® zadbała również o znakomite wykonanie statku kosmicznego. Wehikuł został wyposażony w otwierany kokpit, do którego można wsadzić figurkę Rocketa. To jednak jeszcze nie wszystko – posiada on bowiem również regulowane podwozie do lądowania oraz 2 miotacze klocków! W złożeniu modelu pomoże natomiast aplikacja LEGO® Builder, co jeszcze bardziej urozmaici zabawę. A po złożeniu zapewni pociechom wiele różnych możliwości zabawy. Co więcej, imponujące są również jego rozmiary. Model mierzący 7x23x11 cm to naprawdę potężny statek!

4. Ja jestem Groot

Jednym z wyjątkowych zestawów LEGO® Marvel Super Heroes jest zestaw LEGO® Marvel Ja jestem Groot. Dzięki przegubowym elementom, ta niezwykła figurka imituje ulubione ruchy taneczne ulubionego przez dzieci Groota. Zbudowana z klocków figurka  liczy sobie 26 cm wysokości i prezentuje się naprawdę imponująco! A dodatku w zestawie tym znalazła się także kaseta i tabliczka z napisem „Jestem Groot”. Figurka zachwyca nie tylko swym wykonaniem, ale i możliwościami, jakie ze sobą niesie. Drzewny kosmita to uroczy kompan wielogodzinnych zabaw. Nie wspominając o tym, ile zajmuje samo złożenie tego zestawu złożonego z niemalże 500 elementów!

5. Mechaniczna zbroja Rocketa

Nasze zestawienie zamyka zestaw LEGO® Marvel Mechaniczna zbroja Rocketa. Złożona z prawie 100 elementów zbroja pozwala również umieścić w kokpicie szopa Rocketa. Wysokiej jakości mechanizmy przegubowe sprawiają, że zabawa nią to prawdziwa przyjemność. Zbroja posiada bowiem ruchome ręce, nogi, a nawet i palce. Dzięki temu można ją porównać do maszyny bitewnej, w której środku zasiada dzielny Rocket. Po włożeniu do wielkiej figurki szop staje się przeciwnikiem nie do pokonania!