delonghi ekspres

Jaki ekspres do kawy De’Longhi dla rodzica?

De’Longhi to firma z wyjątkowo długą tradycją – ta włoska firma produkuje swoje urządzenia już od 121 lat, pozostaje życzyć tylko kolejnych 100! Spełnienie tego życzenia nie będzie jednak trudne, bowiem elegancja, wysoka jakość, dbałość o detale i absolutną perfekcję, połączona z doświadczeniem sprawiają, iż De’Longhi to marka, która od lat jest faworytem wśród domowych baristów. W dodatku urządzenia te mogą przyczynić się do poprawy codziennej rutyny młodych rodziców i zapewnić chwilę relaksu w natłoku obowiązków.

Warto zapoznać z nią więc osoby spoza świata kawy: dziś opowiemy o tym jaki ekspres do kawy De’Longhi wybrać, by idealnie sprawdził się w domowej kuchni rodzica.

 

Ekspres przelewowy De’Longhi ICM 15210 – precyzja i łatwość użytkowania

Naszą listę zaczniemy od modelu ICM 15210. Ten ekspres do kawy De’Longhi to urządzenie przelewowe. Ekspresy tego rodzaju przez lata nie cieszyły się w Polsce dobrą opinią, jednak przyszedł najwyższy czas, by zmienić to stereotypowe myślenie. De’Longhi ICM 15210 jest idealnym sposobem, by tę zmianę wprowadzić: mały, kompaktowy i po prostu… ładny – sprawdzi się on w każdej kuchni. Największa zaleta? To niepozorne urządzenie jest zdolne do przygotowania nawet do dziesięciu porcji czarnego naparu na raz, w zaledwie kilka minut! Jeśli martwisz się o marnowanie energii i żyjesz zgodnie z zasadami ekologii, ekspres do kawy De’Longhi ICM 15210 sprawdzi się wręcz idealnie, bowiem jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania – nie przejmuj się więc rachunkami za prąd.

De’Longhi ICM 15210

De’Longhi Dedica EC 685 – klasyk nie bez powodu

Ekspres do kawy De’Longhi Dedica EC 685 z pewnością określić można mianem wizytówki marki De’Longhi. Zdobył sławę wśród kawoszy jako urządzenie przystępne cenowo, a jednocześnie niezawodne. Całość obsługi jest prosta, a wszystko kontrolujemy przy pomocy trzech guzików umieszczonych na obudowie urządzenia. Jeśli chodzi o samo funkcjonowanie, ten model wyposażony jest w mocną grzałkę, a ciśnienie, które wytwarza, dochodzi nawet do mocy 15 barów. Jak na urządzenie domowe jest to bardzo dużo. Dzięki dołączonej dyszy możemy przygotować tak naprawdę dowolny rodzaj naparu od espresso aż po latte macchiato, a z każdego wydobędziemy najprawdziwszą włoską głębię smaku. Ten ekspres do kawy De’Longhi jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, od czerwonego aż po srebrny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sam design również przyciąga uwagę, nadając całości wrażenia profesjonalizmu, trwałości i niezawodności, które są przymiotami, którymi bez dwóch zdań można opisać ów produkt. Kwestie ekologiczne w tym modelu również nie zostały zapomniane: tryb oszczędzania energii ochroni nas przed przypadkowym zużyciem prądu!

De'Longhi Dedica EC 68

De’Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS – wystarczy dotknięcie przycisku

Ten ekspres do kawy De’Longhi to z kolei urządzenie automatyczne, idealne dla tych, którzy w parzeniu kawy cenią sobie szybkość i wygodę. Za jego pomocą można przygotować aż 13 różnych naparów, a wszystko zaledwie przez jedno dotknięcie odpowiedniego przycisku – potem ekspres cały proces parzenia przeprowadzi za nas. Każdą recepturę można zaś personalizować, by idealnie dopasować ją do swoich własnych preferencji – w tym celu można także wykorzystać mobilną aplikację Smart Coffee (pozwala ona nie tylko na tworzenie przepisów, ale również przypomni nam o konieczności czyszczenia i konserwacji). Samo czyszczenie jest zaś wyjątkowo łatwe i przyjemne, a polecenia na wyświetlaczu przeprowadzą nas przez cały proces. Odkryj nową jakość parzenia, którą zapewni ci ekspres do kawy De’Longhi PrimaDonna Elite Experience i poczuj elitarne doświadczenie…

De’Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 650.85.MS

De’Longhi Inissia EN 80.B – włoski charakter zamknięty w kapsułce

Nie da sie ukryć, iż na świecie jest duża grupa osób, dla których parzenie kawy ma być raczej szybką poranną czynnością, którą wykonują przed pójściem do pracy. Właśnie dla nich powstały ekspresy kapsułkowe, do których zalicza się ekspres do kawy De’Longhi Inissia EN 80.B. Wyposażone w system Nespresso urządzenie pozwoli na zaparzenia każdego naparu spośród tych dostępnych w kapsułkach z nim kompatybilnych, niezależnie od tego, czy będą to kawy czarne, białe, czy może nawet napoje innego typu. Inissia jest nieduża i kompaktowa, dzięki czemu miejsce dla niej znajdzie się zarówno w małych przestrzeniach biurowych, kuchniach, pomieści się nawet w kawalerkach! Jeśli zależy Ci na szybkości, ten ekspres do kawy De’Longhi jest właśnie dla Ciebie, bowiem przygotowanie naparu jest kwestią zaledwie 25 sekund. Cenowa przystępność to również cecha, którą można przypisać temu urządzeniu. Ekologiczność? Na przestrzeni tego artykułu udowodniliśmy już, iż jest to z pewnością jedna z wartości firmy widoczna we wszystkich jej urządzeniach: De’Longhi Inissia automatycznie wyłączy się po 9 minutach od zaprzestania użytkowania.

De’Longhi Inissia EN 80.B

Podsumowanie

W tym artykule chcieliśmy przedstawić kilka najpopularniejszych, odpowiednich do domu urządzeń włoskiej marki. Jaki ekspres do kawy De’Longhi najlepiej sprawdzi się w twoim domu? To pytanie musisz zadać sobie samodzielnie uwzgledniając swoje preferencje. Jednak niezależnie od wyboru możemy być pewni jednego: nie będziesz zawiedziony – De’Longhi nie bez powodu jest na rynku od ponad wieku!