Kolorowanki ze Świętym Mikołajem – pobierz i wydrukuj!

 

Kolorowanki, ze św. Mikołajem

Kolorowanki to jedne z najlepszych aktywności małych dzieci. W dzisiejszych czasach, rodzice już od najmłodszych lat dają maluchom telefony czy tablety do rąk. Wychowało się tzw. pokolenie paluszkowe. Dzieci są mistrzami w obsługiwaniu sprzętu, jeszcze w kołysce, ale niestety inne sfery rozwoju mocno kuleją. Dlatego, z pewnością warto im dawać klasyczne kolorowanki. W okresie świątecznym z pewnością świetnie się sprawdzą kolorowanki Mikołaj i renifery.

Warto dawać dzieciom kolorowanki z Gwiazdorem

Kolorowanki święty Mikołaj do druku to idealne rozwiązanie dla dzieci. Widząc fantastyczne grafiki przedstawiające św. Mikołaja, z pewnością chętnie sięgną one po kredki czy inne materiały piśmiennicze.

Kolorowanki Mikołaj do druku przede wszystkim świetnie rozwijają motorykę małą. Dzieci uczą się kolorować coraz to mniejsze obszary, jak najbardziej dokładnie. Rozwija się precyzyjność ruchów. Ponadto maluchy uczą się prawidłowego trzymania kredek czy innych materiałów. Dzięki temu nie wyjeżdżają za linię

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że kolorowanki to świetne przygotowanie do nauki pisania. Dzieci ćwiczą ruchy ręki, które później wykorzystuje się przy kaligrafii.

Kolorowanki Boże Narodzenie Mikołaj to także świetny trening uwagi. Małe dzieci dopiero po czasie są w stanie skupić uwagę na całej kolorowance. Muszą one wybrać właściwe kolory i wypełnić przestrzenie, tak by nie wyjechać za linię. Kolorowanki to także lekcja wytrwałości.

Co znajduje się w bazie kolorowanek z Mikołajami

W bazie kolorowanek znajduje się wiele wspaniałych wzorów do druku. Dzięki nim dzieci dowiedzą się jak narysować Mikołaja. Do ciekawszych propozycji należą kolorowanki Mikołaj do druku, świąteczne kolorowanki do wydruku Mikołaj i choinka, Mikołaj z reniferami kolorowanki itd.

Na stronie dostępne są propozycje dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi z pewnością zainteresują się większymi elementami do pokolorowania jak np. kolorowanka głowa Mikołaja. Ciekawą propozycją są też święty Mikołaj biskup kolorowanki lub Mikołaj z workiem kolorowanki.

Z pewnością każdy rodzic czy opiekun znajdzie idealną propozycję dla swoich podopiecznych. Kolorowanki dostępne na naszej stronie to najlepsza rozrywka dla całej rodziny. Warto wybrać wzór i wydrukować w dowolnym rozmiarze. Z powodzeniem można też wydrukować więcej kopii jednej ilustracji.

Nasze kolorowanki świetnie się wpisują w klimat świąt. Motyw św. Mikołaja jest znany dla wszystkich dzieci i wiąże się z miłymi i pozytywnymi skojarzeniami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wydrukowanie dla dzieci tradycyjnych kolorowanek, niż zajęcie im czas wersjami mobilnymi na tablecie czy smartfonie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wydrukowania najlepszych wzorów. Kolorowanki Mikołaj do druku prezentują się bardzo atrakcyjnie i są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dostępne są także bardzo szczegółowe ilustracje dla starszych dzieci, które już przez długi czas mają związek z kolorowankami.