Kolorowanki farma – pobierz i wydrukuj bezpłatne obrazki!

 

Pokaż dziecku malowniczy obraz wsi! Wesołe kolorowanki dla dzieci do wydruku farma oswoją go z wyglądem krowy, konia, czy radosnego króliczka. Na stronie znaleźć można zarówno wzory ze zwierzętami gospodarskimi, jak i dzikimi stworzeniami żyjącymi na wsi. Maluch pomalować może wiewiórkę, mysz, albo puchatego niedźwiadka. Niech sam zdecyduje, która kolorowanka farma do wydruku najbardziej mu się podoba. W kilka kliknięć uda Wam się przenieść wzór na kartkę. Postawcie na godziny kreatywnej zabawy, wybierając kolorowanki ze zwierzętami z farmy, traktorzystami i uroczymi stworzeniami leśnymi!

Kolorowanki farma – owieczki, koniki i koguty do malowania

Już kilkuletni maluch dowiedzieć się może, jak wygląda życie na wsi. Urocze kolorowanki z traktorami z farmy pozwolą przyjrzeć się maszynom rolniczym, zwierzątkom, czy krajobrazom wsi. Do wyboru są dziesiątki wzorów. Można postawić na obrazki przedstawiające pojedyncze stworzenia, bądź całe stada zwierzątek. Dziewczynki ucieszą się z możliwości pomalowania uroczych króliczków, czy kurek, z kolei kolorowanki dla chłopców farma przedstawiają traktorki i rolników ciągnących przyczepy. Sami zdecydować możecie o wzorze, który najbardziej interesuje dziecko. Do wyboru są zarówno klasyczne obrazki dla najmniejszych pociech, jak i kolorowanki o farmie do wydruku w bardziej skomplikowanych wzorach.

Drukowanie obrazków jest bardzo proste. Wystarczy, by kliknąć w wybrane kolorowanki o farmie do druku, a następnie postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Trzeba pamiętać o włączeniu drukarki i podłączeniu jej do komputera. Obrazki ze zwierzątkami drukować można na klasycznym papierze A4.

Wiejskie zwierzątka z farmy na kolorowankach do wydruku

Dzieci, dla których fascynująca jest farma kolorowanki do wydruku będą idealnym zajęciem w czasie wolnym! Można je podsuwać pod nos kilkulatków, którzy wcześniej nie mieli doświadczenia z kredkami. Obrazki ze zwierzątkami pomogą im oswoić się z barwą każdego z nich, a przy asyście rodzica lub nauczyciela kolorowanki do druku z farmy nauczą malucha dźwięków wydawanych przez poszczególne zwierzątka. Wzory z uśmiechniętymi stworzeniami to między innymi indyki, świnki, krowy, konie, czy pieski. Ćwiczenie kreatywności idzie w parze z nauką, dlatego kolorowanki farma do wydrukowania mogą być częścią zabawy w domu i w szkole!

W galerii wzorów każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Obok prostych obrazków dla najmniejszych pociech dostępne są także bardziej skomplikowane kolorowanki z dużą ilością szczegółów. Oprócz tego, malowanki są także dostępne w wersji „połącz punkty”. Dziecko jeszcze przed użyciem kredek musi samodzielnie wykonać kształt obrazka, w czym pomogą mu wyznaczone kropki z cyferkami. Rozwijanie kreatywności u malucha jeszcze nigdy nie było takie proste! Bajkowa kolorowanka farma zapewnia godziny zabawy spędzane w pożyteczny sposób! Wspólnie z dzieckiem wybierzcie wzory, które interesują Was najbardziej, a następnie bawcie się, odkrywając czar ukryty wśród zwierząt gospodarskich, maszyn rolniczych i wsi!