Kolorowanki farma – pobierz i wydrukuj bezpłatne obrazki!

Zobacz również inne nasze kolorowanki

Kolorowanki Boże Narodzenie Kolorowanki choinka Kolorowanki dinozaury Kolorowanki dla chłopców Kolorowanki dla dorosłych Kolorowanki dla dziewczynek Kolorowanki edukacyjne Kolorowanki farma Kolorowanki gwiazdy Kolorowanki jednorożce Kolorowanki Jezus Kolorowanki konie Kolorowanki koparki Kolorowanki kotki Kolorowanki kreskówki Kolorowanki króliczki Kolorowanki księżniczki Kolorowanki kwiaty Kolorowanki lato / wakacje Kolorowanki liczby Kolorowanki liście/jesień Kolorowanki misie Kolorowanki motyle Kolorowanki owoce Kolorowanki pisanki Kolorowanki połącz punkty Kolorowanki pieski Kolorowanki renifery Kolorowanki ryby Kolorowanki samochody Kolorowanki samoloty Kolorowanki serca Kolorowanki sowy Kolorowanki ssaki Kolorowanki syrenki Kolorowanki tęcza Kolorowanki traktory Kolorowanki warzywa Kolorowanki Wielkanoc Kolorowanki wiosna Kolorowanki ze św. Mikołajem Kolorowanki zima Kolorowanki zoo / Afryka Kolorowanki zwierzęta Pozostałe kolorowanki

Pokaż dziecku malowniczy obraz wsi! Wesołe kolorowanki dla dzieci do wydruku farma oswoją go z wyglądem krowy, konia, czy radosnego króliczka. Na stronie znaleźć można zarówno wzory ze zwierzętami gospodarskimi, jak i dzikimi stworzeniami żyjącymi na wsi. Maluch pomalować może wiewiórkę, mysz, albo puchatego niedźwiadka. Niech sam zdecyduje, która kolorowanka farma do wydruku najbardziej mu się podoba. W kilka kliknięć uda Wam się przenieść wzór na kartkę. Postawcie na godziny kreatywnej zabawy, wybierając kolorowanki ze zwierzętami z farmy, traktorzystami i uroczymi stworzeniami leśnymi!

Kolorowanki farma – owieczki, koniki i koguty do malowania

Już kilkuletni maluch dowiedzieć się może, jak wygląda życie na wsi. Urocze kolorowanki z traktorami z farmy pozwolą przyjrzeć się maszynom rolniczym, zwierzątkom, czy krajobrazom wsi. Do wyboru są dziesiątki wzorów. Można postawić na obrazki przedstawiające pojedyncze stworzenia, bądź całe stada zwierzątek. Dziewczynki ucieszą się z możliwości pomalowania uroczych króliczków, czy kurek, z kolei kolorowanki dla chłopców farma przedstawiają traktorki i rolników ciągnących przyczepy. Sami zdecydować możecie o wzorze, który najbardziej interesuje dziecko. Do wyboru są zarówno klasyczne obrazki dla najmniejszych pociech, jak i kolorowanki o farmie do wydruku w bardziej skomplikowanych wzorach.

Drukowanie obrazków jest bardzo proste. Wystarczy, by kliknąć w wybrane kolorowanki o farmie do druku, a następnie postępować zgodnie z instrukcją na ekranie. Trzeba pamiętać o włączeniu drukarki i podłączeniu jej do komputera. Obrazki ze zwierzątkami drukować można na klasycznym papierze A4.

Wiejskie zwierzątka z farmy na kolorowankach do wydruku

Dzieci, dla których fascynująca jest farma kolorowanki do wydruku będą idealnym zajęciem w czasie wolnym! Można je podsuwać pod nos kilkulatków, którzy wcześniej nie mieli doświadczenia z kredkami. Obrazki ze zwierzątkami pomogą im oswoić się z barwą każdego z nich, a przy asyście rodzica lub nauczyciela kolorowanki do druku z farmy nauczą malucha dźwięków wydawanych przez poszczególne zwierzątka. Wzory z uśmiechniętymi stworzeniami to między innymi indyki, świnki, krowy, konie, czy pieski. Ćwiczenie kreatywności idzie w parze z nauką, dlatego kolorowanki farma do wydrukowania mogą być częścią zabawy w domu i w szkole!

W galerii wzorów każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Obok prostych obrazków dla najmniejszych pociech dostępne są także bardziej skomplikowane kolorowanki z dużą ilością szczegółów. Oprócz tego, malowanki są także dostępne w wersji „połącz punkty”. Dziecko jeszcze przed użyciem kredek musi samodzielnie wykonać kształt obrazka, w czym pomogą mu wyznaczone kropki z cyferkami. Rozwijanie kreatywności u malucha jeszcze nigdy nie było takie proste! Bajkowa kolorowanka farma zapewnia godziny zabawy spędzane w pożyteczny sposób! Wspólnie z dzieckiem wybierzcie wzory, które interesują Was najbardziej, a następnie bawcie się, odkrywając czar ukryty wśród zwierząt gospodarskich, maszyn rolniczych i wsi!