Kolorowanki Gwiazdy – pobierz i wydrukuj za darmo!

Sprawdź również inne nasze kolorowanki

Kolorowanki Boże Narodzenie Kolorowanki choinka Kolorowanki dinozaury Kolorowanki dla chłopców Kolorowanki dla dorosłych Kolorowanki dla dziewczynek Kolorowanki edukacyjne Kolorowanki farma Kolorowanki gwiazdy Kolorowanki jednorożce Kolorowanki Jezus Kolorowanki konie Kolorowanki koparki Kolorowanki kotki Kolorowanki kreskówki Kolorowanki króliczki Kolorowanki księżniczki Kolorowanki kwiaty Kolorowanki lato / wakacje Kolorowanki liczby Kolorowanki liście/jesień Kolorowanki misie Kolorowanki motyle Kolorowanki owoce Kolorowanki pisanki Kolorowanki połącz punkty Kolorowanki pieski Kolorowanki renifery Kolorowanki ryby Kolorowanki samochody Kolorowanki samoloty Kolorowanki serca Kolorowanki sowy Kolorowanki ssaki Kolorowanki syrenki Kolorowanki tęcza Kolorowanki traktory Kolorowanki warzywa Kolorowanki Wielkanoc Kolorowanki wiosna Kolorowanki ze św. Mikołajem Kolorowanki zima Kolorowanki zoo / Afryka Kolorowanki zwierzęta Pozostałe kolorowanki

Kolorowanki zawsze sprawdzają się jako doskonała zabawa dla dzieci. Pociechy bardzo je lubią, ponieważ dzięki temu aktywnie uczestniczą w rysowaniu i wypełnianiu obrazków różnymi kolorami. Wykonując te czynności, rozwijają też wiele pożytecznych umiejętności ze względu na edukacyjne walory malowanek. Dostępne na tej stronie kolorowanki z gwiazdami i kosmicznymi motywami wywiązują się z tego zadania znakomicie, zapewniając przy okazji wspaniałą rozrywkę.

Kolorowanki z gwiazdami – cudowna i pełna barw podróż przez galaktykę

Małych miłośników kosmicznych przygód czeka ekscytująca wyprawa w niezmierzoną przestrzeń wszechświata. Układ słoneczny to szansa na poznanie słońca i planet i na pokolorowanie ich tak, żeby na tle nieba wyróżniały się i lśniły! Można także podczas odkrywania galaktyki spotkać UFO oraz kosmiczną rakietę i zobaczyć, kto siedzi za jej sterami. Dzieci przekonają się również, jak pięknie wygląda księżyc z Ziemi za sprawą kolorowanki z krajobrazem. A jak wrażeń będzie jeszcze mało, to czeka je niespodzianka – kotki w kosmosie! Jak widać, zwierzątka też mogą latać i zwiedzać planety. Okazuje się, że ogromna galaktyka jest pełna różnych ciekawych istot i miejsc!

Kolorowanki ze świątecznymi gwiazdkami – magia świąt o każdej porze roku

Gwiazdy nie tylko są w kosmosie. Kiedy w grudniu nadchodzą święta, można je zobaczyć na choinkach, stajenkach czy pudełkach z prezentami. Sprawiają dużo radości i zawsze zwiastują coś dobrego. Kolorowanki ze świątecznymi motywami to świetny pomysł, żeby dziecko używając własnej wyobraźni, wypełniło obrazki fantastycznymi kolorami i upiększyło nimi ten wyjątkowy okres. Do tego celu przyda się również kolorowanka z Gwiazdą Betlejemską. Może to także robić wiosną czy latem. Pozwala to cieszyć się świętami przez cały rok!

Kolorowanki do druku z gwiazdami, urzekającymi miejscami i postaciami dla wszystkich dzieci

Oprócz niezapomnianej wyprawy w kosmos i doświadczenia magii świąt są kolorowanki z postaciami, zwierzętami, a nawet ze słodyczami! Jest Mikołaj, bałwanek, tygrysek, ośmiornica, jak i konik morski. Oczywiście w ich otoczeniu nie brakuje gwiazd. Te różnorodne malowanki stwarzają dużo możliwości kolorystycznych, a każda z nich kryje w sobie jakąś interesującą historię. Za to przed snem na dobranoc przyda się wyciszająca kolorowanka z księżycem i gwiazdkami. Idealnie przygotuje każdego malucha do nocnego odpoczynku.

Kolorowanki z gwiazdami do wydruku mają wiele zalet. Przede wszystkim można je wydrukować samodzielnie w domu w dowolnej ilości. Poza tym każde dziecko podczas kolorowania rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz ćwiczy koordynację ruchów i cierpliwość. Ta czynność jest też dobrym treningiem motoryki małej, czyli sprawniejsze stają się palce i dłonie. Wszystkie te czynniki przemawiają za regularnym korzystaniem z kolorowanek. Dlatego warto przekonać się o ich pozytywnym wpływie na dzieci i kiedy zajdzie potrzeba pobrać z tej strony fajne kolorowanki z gwiazdami i innymi nieziemskimi motywami! Gwarantowana dobra kolorowa zabawa i dużo śmiechu!