para zaslania sie sercem balonem

50 najpiękniejszych zwrotów na powiedzenie „Kocham Cię” inaczej niż wszyscy!

W obecnych czasach słowa Kocham Cię nie mają już tak dużego znaczenia, jak kiedyś. Oczywiście jest to odpowiedni sposób na wyznanie miłości, jednak mogą one nie wystarczyć. Dziś nie tylko słowa, ale również czyny są bardzo ważne. Na szczęście istnieje wiele innych skutecznych sposób na wyznanie miłości, które zakochani mogą wykorzystać. Jakie zwroty na wyznanie miłości są w dzisiejszych czasach najtrafniejsze? Sprawdźmy to!

Do stworzenia artykułu zainspirowała nas Marianna z Alternatywnadroga.pl.

50 najpiękniejszych zwrotów na wyznanie miłości

Wyznanie komuś miłości słowami „Kocham Cię” jest bardzo ważne i dla wielu osób mają one ogromne znaczenie. Nie należy natomiast ich nadużywać, ponieważ jeśli nasz parter będzie słyszał je codziennie po kilka razy, przestaną być one dla niego tak wyjątkowe. Co zatem zrobić, aby wiedział, że nam na nim zależy i darzymy go silnym, romantycznym uczuciem? Jest na to rozwiązanie! Można wykorzystać inne zwroty na wyznanie miłości, które będą miały tak duże znaczenie, jak „Kocham Cię”.

 1. Jesteś całym moim światem — słowa te dają do zrozumienia Twojej partnerce, że jest dla ciebie bardzo ważna i nie wyobrażasz sobie bez niej przyszłości.
 2. Jesteś dla mnie powietrzem — mówiąc to partnerce, możesz mieć pewność, że poczuje się ona dla ciebie najważniejsza. Znaczy to, że nie potrafisz już dłużej bez niej żyć.
 3. Czekałem na Ciebie całe życie — co oznacza ten zwrot? Że mimo swoje przeszłości i wcześniejszych związków czekał na tę jedyną, z która będzie szczęśliwy. To właśnie Ty nią jesteś.
 4. Zawsze o Tobie marzyłem — jego marzenia kręciły się wokół szczęścia i miłości. Przy Tobie poczuł się kochany, spełniłaś jego marzenia o prawdziwym uczuciu.
 5. Przy Tobie czuje się bezpiecznie – jest to sygnał, że ukochany ci ufa i czuje się przy tobie całkowicie bezpiecznie. Na pewno wie, że może na ciebie liczyć w każdej sytuacji.
 6. Jesteśmy dla siebie stworzeni – wasz związek jest wprost idealny. To właśnie ty sprawiasz, że jest tak wyjątkowy.
 7. Zależy mi na Tobie – twoja partnerka musi wiedzieć, że ci na niej bardzo zależy
 8. Zrobię wszystko, byś była szczęśliwa — jeśli powiesz to swojej dziewczynie, to będzie miała pewność, że jesteś w stanie się dla niej poświęcić, ponieważ bardzo ją kochasz.
 9. Nikt, nigdy nas nie rozłączy — mówiąc to swojej dziewczynie, możesz mieć pewność, że będzie wiedziała, że jest dla ciebie najważniejsza i nigdy nie pozwolisz na to, by ktoś was rozłączył. Będziesz walczył o tę miłość.
 10. Jesteś dla mnie najważniejsza – daj swojej partnerce do zrozumienia, że jest dla ciebie najważniejszą osobą w twoim życiu.
 11. Zawsze będę tu dla Ciebie – daj jej znać, że zawsze może na ciebie liczyć i może przyjść do ciebie z każdym problemem. Na pewno będzie to dla niej bardzo ważne.
 12. Jestem przy Tobie szczęśliwy — powtarzaj jej to tak często, jak to możliwe. Niech wie, jak wielkie szczęście czujesz, gdy jest przy tobie.
 13. Jesteśmy dla siebie stworzeni – jest to zaznaczenie, że bardzo ci na niej zależy i jest twoim ideałem kobiety.
 14. Bez Ciebie nie jestem kompletny – gdy nie ma jej przy tobie, czujesz samotność i pustkę. Ciągle czujesz, że czegoś ci brakuje. Będzie jej bardzo miło to słyszeć.
 15. Weź moją bluzę, żebyś nie zmarzła — jest to jeden ze znaków, które świadczą o tym, że o nią dbasz. Dla kobiety jest to bardzo ważne.
 16. Jesteś moim skarbem – skarb jak sama nazwa wskazuje, jest czymś cennym. Jeśli wypowiesz do niej tę frazę, poczuje się bardzo wyjątkowa.
 17. Ciągle o Tobie myślę — w pracy, w szkole, w dzień i w nocy, to świadczy jedynie o tym, jak bardzo ją kochasz. Powiedz je: „Kocham Cię za to, że jesteś”. Będą t najpiękniejsze słowa, które usłyszy.
 18. Jesteś moją drugą połówką — wiadome jest, że pół serca nie będzie biło bez drugiej połówki. Jeśli wykorzystasz ten tekst, wyznając jej miłość, będzie wiedziała, że nie wyobrażasz sobie bez niej swojego życia.
 19. Kocham Cię najbardziej na świecie — na świecie jest wiele rzeczy, które można kochać, jeśli jednak powiesz jej, że kochasz ją najbardziej, to na pewno odwzajemni się tym samym.
 20. Zależy mi na Tobie każdego dnia bardziej – czy da się kochać kogoś bardziej i bardziej niż już się kocha? Tak! Gdy poznajecie się bliżej, okazuje się, że kochasz ją za jej cechy charakteru czy podejście do życia. Powiedz je więc: „Kocham Cię, że jesteś bardzo empatyczna”. Doceniaj jej zalety.
 21. Lubię się przy tobie budzić- wspólne wieczory i poranki to coś, co zbliża was do siebie jeszcze bardziej.
 22. Jestem cały Twój — a ona cała twoja. Jeśli jednak zaznaczysz, że twoje serce, twoja głowa i twoje ciało należy tylko do niej, sprawisz, jej tym ogromna radość.
 23. Bez Ciebie nic mnie nie cieszy — jeśli nie ma jej obok ciebie, to lody nie smakują tak samo, a pościel jest zawsze zimne, czy to nie sygnał, że chciałbyś spędzać z nią każda chwile swojego życia?
 24. Czuje do Ciebie mięte — czuje coś, co bardzo lubię. Możesz także powiedzieć: „Kocham Cię jak lody czekoladowe”, jeśli jesteś ich wielkim fanem.
 25. Zawsze przy tobie będę — nigdy jej nie opuścisz, na dobre i na złe. Jest to dla twojego partnera bardzo ważne i na pewno doceni te słowa.
 26. Bez Ciebie nie mogę oddychać — każdego dnia powtarzaj jej, jak bardzo jest wyjątkowa i jak wiele dla ciebie znaczy. Z tęsknoty brakuje ci powietrza.
 27. Należę tylko do Ciebie – i do nikogo więcej, najzwyczajniej mówiąc: „Kocham Cię za to, że jesteś tylko moja, ja również jestem tylko twój”.
 28. Jesteś piękna — kobiety uwielbiają być adorowane i przyjmować komplementy. Nie zapominaj o tym, by mówić jej o jej zaletach i jak bardzo jest atrakcyjna.
 29. Jesteś mądra — kocham Cię za to, że jesteś taka mądra. Inteligencja to wspaniały powód do tego, by się w kimś zakochać na maksa.
 30. Dziękuję, że jesteś — doceniaj to, że jest z tobą i dla ciebie. Powinna wiedzieć, że jej obecność, wspólnie spędzone chwile, dnie i noce są dla ciebie bardzo ważne.
 31. Kocham Cię jak wariat – dziewczyny luba szalonych chłopaków. Staraj się ją zaskakiwać i rozśmieszać każdego dnia, a na pewno bezie to doceniała. Jeśli powiesz jej, że kochasz ją jak wariat, będzie miała pewność, że jesteś w stanie zrobić dla niej wszystko.
 32. Uważaj na siebie – jest to sygnał, że się o nią martwisz. Panie lubią, gdy ktoś o nie dba, lubią czuć się zaopiekowane.
 33. Odprowadzę Cię -oczywiście bezpieczeństwo ukochanej osoby powinno być dla nas najważniejsze, dlatego nigdy nie pozwalaj, by wracała z randki w ciemną noc sama.
 34. Lubię robić Ci prezenty – to oznacza, że w każdej chwili o niej myślisz. Zobaczyłeś w sklepie jej ulubione ciastka i od razu skojarzyłeś je z jej osoba? Kup je! Spraw jej przyjemność!
 35. Pięknie wyglądasz — każda kobieta lubi być komplementowana, niech wie, że dla ciebie jest najpiękniejsza na świecie.
 36. Chcę, żebyś była szczęśliwa -jest to sygnał, że dbasz o nią i chcesz, aby zawsze się uśmiechała. Jeśli jej szczęście jest dla ciebie bardzo ważne, powiedz jej o tym!
 37. Wiem, co lubisz – to powinno być oczywiste, jeśli kogoś kochasz, to chcesz stale go poznawać. Dzięki temu z czasem okazuje się, że wiecie o sobie prawie wszystko.
 38. Zjedz, zanim Ci wystygnie – jest to znak, że o nią dbasz. Dbasz również o jej zdrowie.
 39. Baw się dobrze – nigdy nie staraj się zniewolić swojej partnerki, gdy więc wychodzi z koleżankami, życz jej udanej zabawy. Jest to oznaka zaufania.
 40. Zrobiłem to dla Ciebie — każde poświęcenie dla ukochanej osoby powinno być rzeczą naturalną.
 41. Zrezygnuje z tego dla Ciebie – gdy kogoś bardzo kochamy, jesteśmy w stanie zmienić swoje życie raz na zawsze, zwłaszcza jeśli to miałoby sprawić, że ukochana osoba przestanie się o nas martwić.
 42. Nie martw się — zapewniaj ją, że nic ci nie grozi i jesteś bezpieczny. Stres nigdy nie idzie w parze ze zdrowiem.
 43. Możesz m ufać – mimo że ona to wie, skoro z tobą jest, to powinieneś jej o tym również przypominać.
 44. Toleruje wszystkie Twoje wady – kochamy na dobre i złe. Jeśli na kimś zależy, musimy również zaakceptować wszystkie jego wady, nigdy nie starajmy się zmienić naszego partnera.
 45. Tobie mogę powiedzieć wszystko — ponieważ najzwyczajniej ci ufam. Jest to bardzo ważne.
 46. Jesteś prawdziwą kobietą — gdy usłyszy te słowa z twoich ust, będzie wiedziała, że doceniasz ją za jej cechy charakteru, opiekuńczość, wrażliwość czy empatię.
 47. Będę Cię w tym wspierał — każdy z nas ma swoje hobby. Jeśli więc twoja partnerka zacznie w siebie wątpić, to podnieś ja na duchu i powiedzieć, że ma twoje wsparcie.
 48. Odpocznij – troska jest jednym z sygnałów, że komuś na nas zależy.
 49. Zapnij pasy — bezpieczeństwo przede wszystkim. Gdy ukochany powie kobiecie, by zapięła pasy, na pewno o nią dba.
 50. Podzielę się z Tobą — choćby maiło być to ulubione ciastko lub napój. Poświeć się!