Kolorowanki Serca dla dzieci – pobierz i wydrukuj za darmo!

 

Serca – kolorowanki do druku.

Kolorowanki z motywem serca to bardzo uniwersalne wzory, przy których świetnie bawić będą się wszystkie dzieci – dziewczynki, chłopcy, młodsi, starsi, o różnych zainteresowaniach. Dorośli również mogą znaleźć w nich godziny relaksu – chociażby wybierając antystresowe kolorowanki z popularnym teraz wzorem mandali w kształcie serca. Takie malowanki to nie tylko długie dni frajdy z wypełniania wzorów kolejnymi kolorami – wydrukowane i ozdobione mogą być unikatowym, samodzielnie wykonanym prezentem, dla rodziców lub przyjaciół; bez okazji lub na walentynki, a także każde inne święto, mające na celu wyrażanie uczuć ukochanym osobom.

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych – serca.

W dzisiejszych czasach tempo życia jest zdecydowanie zbyt szybkie – wokół nas jest pełno stresu, szumu, gwaru i obowiązków; oblegają nas one z każdej strony, każdego dnia. Warto jednak czasem się zatrzymać i odstresować – sięgając po antystresowe kolorowanki. Motyw serca oznacza ciepło, dobro i miłość – kolorując takie wzory wzniecimy w sobie te pozytywne emocje, pozbywając się stresu, relaksując i wyciszając. Dzięki temu zyskamy spokojny umysł, a co za tym idzie – zwiększymy swoją produktywność.

Kolorowanki z sercem – motyw mandali.

Mandala jest to swego rodzaju diagram, który ukazuje jak chaos małych elementów układa się w harmonijną całość. Taki układ w kształcie serca będzie świetną kolorowanką dla osób, które lubią wciągnąć się w coś nieco trudniejszego – z bogactwem szczegółów. Taka malowanka to absorbujące zajęcie na długie godziny, podczas których można się świetnie bawić, a jednocześnie zrelaksować umysł i odciąć się od negatywnych myśli. Po pokolorowaniu, mandala w kształcie serca będzie doskonałą ozdobą ścienną, a także sympatycznym prezentem dla bliskiej osoby.

Serca – kolorowanki miłosne.

Serce chyba każdemu z nas, a przynajmniej zdecydowanej większości, kojarzy się jako symbol romantycznej miłości. Pokolorowane i ozdobione kolorowanki z sercem możemy wręczyć osobie przez nas adorowanej, jako drobny upominek, a nawet podarować w formie listu miłosnego – taki gest to niezwykle romantyczna i niecodzienna (a więc nietuzinkowa i unikalna) forma wyrażenia swoich uczuć. Wypełnianie kolorowanek z sercowymi wzorami może być również świetną, a jednocześnie bardzo oryginalną opcją na spędzenie walentynek – z drugą połówką, przyjaciółmi, dziećmi, rodziną, a nawet samotnie – w końcu samemu sobie także trzeba podarować dużo miłości!

Trudne malowanki z sercami.

Kolorowanki zwykle kojarzą się z zabawą dla maluchów – nic bardziej mylnego! Dla miłośników odpoczynku w akompaniamencie delikatnego wysiłku umysłowego znajdzie się wiele ciekawych wzorów kolorowanek z motywem sercaTrudne malowanki są świetną opcją treningu intelektualnego w rozgrzewce prze czymś bardziej wymagającym lub po prostu w formie absorbującego relaksu z wytężeniem szarych komórek. Być może także wśród młodszych wielbicieli kolorowania sercowych wzorów znajdą się chętni na nieco trudniejsze wzory?