dzieci odpoczywaja

Poznaj nasz przepis na idealne wakacje z maluchem!

W powietrzu już czuć zapach zbliżającej się wiosny. Dłuższe i cieplejsze dni to bez wątpienia napajają radością i energią, którą spożytkować można na spacerach, piknikach i… podczas planowania wakacji! Jeśli więc już teraz pragniesz zorganizować udane, rodzinne wczasy – przygotowaliśmy dla Ciebie garść uniwersalnych porad. Wierzymy, że to dzięki nim urlop z maluchem będzie pełen pozytywnych emocji i nowych, angażujących aktywności.

Po pierwsze: odpowiednie przygotowanie

Idealne wakacje zaczynają się… w momencie kiedy znajdziesz obiekt który spełni oczekiwania Twojego Dziecka! Dlatego też, jeszcze przed wyjazdem, porozmawiaj z dzieckiem o przyszłych planach. Możesz zapytać synka lub córki o to, co chciałby robić podczas wyprawy. Im więcej pozytywnych emocji i komunikatów przekażesz, tym większa szansa, że maluch pozytywnie nastawi się na wspólny wyjazd. Zaangażuj go w możliwie jak największym zakresie – zaproponuj wspólne zakupy, pakowanie i szykowanie prowiantu na drogę.

Nie zaskakuj dziecka wyjazdem i nowymi planami. Zamiast tego potraktuj go jako pełnoprawnego wczasowicza, który także marzy o cudownie spędzonym czasie i zabawie.

Starszym dzieciom przedstaw zasady i warunki wspólnych wakacji. Uprzedź, jakie będą atrakcje i jednocześnie – wskaż granice, których nie powinien przekraczać.

Po drugie: hotel sprzyjający dzieciom

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na wczasy w Polsce, czy za granicą, musisz wybrać idealny, rodzinny hotel. Ten docelowo powinien nie tylko zapewniać doskonałą obsługę, ale także w pełni wyposażone pokoje, wyśmienite jedzenie i szereg udogodnień, które uprzyjemnią pobyt zarówno starszym, jak i młodszym gościom.

Idealnym przykładem hotelu, który łączy ze sobą wszystkie te elementy, jest Hotel Bacówka Radawa & SPA. Obiekt położony jest w województwie podkarpackim, słynącym z pięknych szlaków turystycznych i bujnych lasów. Otoczenie sprzyja więc sportom w plenerze, spacerom i relaksowi z naturą w tle. Perspektywa ciszy i przepięknych krajobrazów z pewnością ucieszy maluchów, którzy na co dzień zmierzają się z wieloma, pobudzającymi bodźcami.

Hotel Bacówka, oprócz przytulnych pokoi i domków, oferuje rozbudowaną Strefę Relaksu, która zadba o ciało i zmysły oraz restaurację Ferula – wielokrotnie nagradzaną, doskonale odpowiadająca na gusta kulinarne nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Obiekt przygotował dedykowany pakiet wakacyjny, który oferuje zarówno nocleg, jak i pełne wyżywienie oraz ogrom atrakcji dla dzieci i rodziców.

Po trzecie: plan atrakcji dla najmłodszych

Twój hotel powinien zadbać o atrakcje, które uprzyjemnią deszczowe popołudnie. Ich zadaniem jest nie tyko rozwiewać nudę, ale także budować wspomnienia i zachęcać do nowych aktywności. Wybierając hotel zwróć uwagę czy obiekt zapewnia dodatkowe udogodnienia dla najmłodszych szkrabów. Im większa różnorodność w ofercie – tym większa szansa, że Twoja pociecha znajdzie interesujące zajęcie i przy okazji – pozwoli Ci na chwilę relaksu w basenie.

Wspomniany już Hotel Bacówka Radawa & SPA oferuje wiele zajęć i animacji dla swoich młodych gości. Obiekt powstał z miłości do dzieci i przy okazji – w odpowiedzi na potrzeby całych rodzin.

Maluch podczas kilkudniowych wakacji, będzie mógł skorzystać z m.in.:

  • Kreatywnych animacji, organizowanych i prowadzonych pod okiem doświadczonego zespołu,
  • Sali Klocków,
  • Warsztatów,
  • Sali Kinowej,
  • Wypożyczalni rowerów, kajaków, hulajnóg elektrycznych,
  • Basenu zewnętrznego i dwóch brodzikach (w tym jednego dla maluszków),
  • Zagrody, w której żyją futrzaści przyjaciele,
  • Kącika Młodego Czytelnika,
  • Dmuchańców, zachęcających do aktywności na świeżym powietrzu,
  • Przygód i atrakcji, przygotowanych przez Bacusia – hotelową maskotkę.

Więcej informacji o niespodziankach i udogodnieniach dla małych wczasowiczów, znajdziesz na: https://www.bacowkaradawa.pl/dla-dzieci