Kolorowanki misie

Zobacz również inne nasze kolorowanki

Które dziecko nie ma swojego ukochanego pluszowego misia? To żadna tajemnica, że maluchy uwielbiają te urocze, mięciutkie zwierzątka. Dlatego też jednymi z najczęściej wybieranych wśród najmłodszych są właśnie kolorowanki misie. Lubią je zarówno chłopcy, jak i dziewczynki- i to w każdym wieku. Chcesz wydrukować dla swojego dziecka kolorowanki z misiem? Wybierzcie razem kilka propozycji z naszej kolekcji i wspólnie udajcie się w kolorowy świat wyobraźni!

Kolorowanki słodkie misie- zabawa dla każdego dziecka

Przedstawiające misie kolorowanki do druku sprawdzą się nawet u kilkuletnich maluchów. Wizerunki niedźwiadków składają się z prostych i dużych elementów, więc nawet małe dzieci nie będą miały problemu z pokryciem kolorami odpowiednich pól. W naszym katalogu znajdziesz zarówno urocze kolorowanki misie z serduszkiem, jak i wesołe obrazki z niedźwiadkami. Chłopcom z pewnością spodobają się kolorowanki do druku misie na motorze lub w koparce. Jeśli Twoje dziecko lubi wyzwania, możesz wydrukować dla niego kolorowankę złożoną z wielu elementów. Taki obrazek po pokolorowaniu można oprawić w ramkę i umieścić w pokoju dziecięcym jako śliczną, własnoręcznie robioną dekorację.

Polecamy chociażby kolorowanki Miś i żyrafa, Miś na rowerze, czy Śpiący miś. Starszemu dziecku niewątpliwie spodoba się kolorowanka misie, którą nie tylko trzeba pomalować, ale także znaleźć różnice pomiędzy dwoma obrazkami. Taka zabawa pomaga rozwijać spostrzegawczość oraz inne zdolności intelektualne. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku dodatkową rozrywkę, wybierz ukazujące misie kolorowanki do wydruku z serii Połącz punkty. To dobry sposób, by nauczyć dziecko podstawowych cyfr.

Kolorowanki na dzień misia i nie tylko

Czy wiesz, że misie mają swoje własne święto? 25 maja przypada dzień misia. Warto na tą okazję przygotować specjalne atrakcje dla dzieci. Dużą popularnością cieszą się ukazujące misie z bajek kolorowanki dla maluchów. Dla miłośników żółtego bohatera lubiącego miodek przeznaczone są kolorowanki Miś Puchatek. A może Twoje dziecko jest fanem dobranocki o małym misiu z klapniętym uszkiem? Pięknie kolorowanki Miś Uszatek do druku zapewnią mu świetną zabawę na długie godziny. W naszej kolekcji znajdziesz nie tylko wizerunki uroczych niedźwiadków, ale także kolorowanki miś panda oraz koala. Twoje dziecko może poznać różne gatunki tych niezwykłych zwierząt.

W katalogu mamy również przepiękne kolorowanki misie z sercami, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla kogoś bliskiego. Dziecko może w prosty sposób wyrazić uczucia do rodziców, rodzeństwa, babci, czy dziadka. Samodzielne pokolorowanie obrazka pozwoli dziecku poczuć, że osobiście zaangażowało się w wykonanie podarunku. Nie sposób pominąć także kolorowanki miś z serduszkiem, która składa się z paru elementów oznaczonych numerkami.

Obok obrazka zaznaczono, jakimi kolorami dziecko ma pokolorować dane pole. Dobierając odpowiednie kredki do konkretnej cyferki maluch uczy się rozróżniać kolory, rozwija swoje zdolności manualne oraz kształtuje pamięć wzrokową. Taka prosta zabawa ma nieocenioną wartość edukacyjną!